نام زیرپورتال : همدان

1396/7/12 چهارشنبه

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی:

اختیارات مدیران استانی باید افزایش یابد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مدیران استان همدان باید قدرت تصمیم گیری داشته باشند، گفت: اختیارات مدیران استانی باید افزایش پیدا کند.

 حمیدرضا حاجی بابایی در جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی  در استان همدان گفت: اختیارات مدیران استانی باید افزایش پیدا کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، وی با بیان اینکه این نکته از مقامات کشوری و دولت درخواست شده است، گفت: مدیران استان همدان از دستگاه هایی اجرایی گرفته تا بانک ها باید قدرت تصمیم گیری داشته باشند.
حاجی بابایی خاطر نشان کرد: اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یک مجموعه تخصصی است که باید جلسات تخصصی خود را برای آسیب شناسی حوزه اقتصادی استان برگزار کند و در قالب شورای هماهنگی مدیران وزارت اقتصاد در استان همدان بر اساس آمار درست به بررسی وضعیت موجود بپردازد.
 نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از فعالیت مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان، گفت: اینکه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان دبیر منطقه ۶ کشور در وزارت اقتصاد است و کلیدی ترین کار نیز همین امر در استان بوده است که  اداره کل امور اقتصادی ودارایی دبیر منطقه 6 کشور در وزارت اقتصاد است، لذا امید است اداره کل اقتصاد و دارایی بعنوان جایگاه فرابخشی کار را دنبال کند.
وی خاطر نشان کرد: آقای محمودی مدیرکل اقتصاد و دارایی استان نشان داده اند که مدیریت خوبی در حوزه اقتصاد استان دارند و تخصصی در این حوزه وارد میشوند.
امید است این  اداره کل به عنوان جایگاه فرابخشی کار را دنبال نماید و همچنین   باید تلاش کرد استان همدان در بسیاری از  زمینه ها  قطب شود چرا که این ظرفیت در استان وجود دارد.
حاجی بابایی تصریح کرد: باید تلاش کرد استان همدان در بسیاری از زمینه ها قطب شود چراکه این ظرفیت در استان وجود دارد.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در ادامه به تدوین برنامه ششم توسعه در کشور اشاره کرد و افزود: با توجه به تدوین برنامه ششم توسعه در کشور باید متناظر این برنامه در استان نیز تدوین شده و وظایف هر مجموعه ای مشخص شود.
وی بر ارائه مطلب با آمار و اطلاعات درست را خمیر مایه تمامی تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها دانست و به منظور اخذ اعتبارات لازم و مورد نیاز برای توسعه و رفع مشکلات  موجود  باید نسبت به بررسی و به دست آوردن آمار و اطلاعات مورد نیاز به صورت دقیق و به دور از هر گونه غرض اقدام نمود، لذا هرگونه صحبت و اقدام با داشتن آمار و اطلاعات است که به نتیجه می رسد و می توان مقایسه ای درست از زمان های مختلف انجام داد.
لازم به ذکر است نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از مکان جدید مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان که در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان مستقر شده است نیز بازدید  کرد.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^