نام زیرپورتال : همدان

1396/10/11 دوشنبه

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان در جلسه تقدیر از پژوهشگران برتر اداره کل:

پژوهش های کارمندان باید اولویت های حوزه کاری را دربرگیرد

نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با تأکید بر کار پژوهش محوری و کار جمعی گفت: با توجه به سابقه تاریخی پژوهش در کشور اما این امر مهم مغفول مانده و در انجام کار پژوهشی بسیار ضعیف عمل کرده ایم.

سید ناصر محمودی در جلسه هم اندیشی با پژوهشگران اداره کل از پژهشگران خواست باید پژوهش هایی که در دستور کار قرار می گیرند به صورت گسترده باشد واهداف و اولویت های وزارت اقتصاد و زیر مجموعه های آن را شامل شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان،وی با تاکید بر کاربردی بودن مقالات در سه حوزه معاونت اداره کل ،بیان کرد در انجام امور پژوهشی  باید پل ارتباطی بین این اداره کل و دانشگاهها برقرار، تا موازی کاری صورت نگیرد.
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان ضمن اشاره به حرکت به سوی کار و خرد جمعی از حاضرین خواست در کنار خلاصه گزارش و مقاله ها،تحلیل و ارائه راهکار باشد.
محمودی خاطر نشان کرد: اقتصاد مقاومتی، دولت الکترونیک و سامانه های موجود می تواند از محورها و عناوین مقالات  باشد
خزاعی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل به کاربردی بودن مقاله ها در وزارت اقتصاد و اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان اشاره کرد و گفت: در سال جاری از مقاله های ارسال شده به کمیته پژوهش 17 مقاله مورد تایید و ارزیابی قرار گرفت.
 

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^