نام زیرپورتال : همدان

1396/11/17 سه‌شنبه

از سوی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان صورت گرفت

تقدیر از مقاله های برتر دانش آموزی با موضوع اقتصاد مقاومتی

 نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، با حضور در دبیرستان پسرانه رحمان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر با تقدیر از مقاله های برتر دانش آموزان گفت: آموزش و فرهنگ سازی در حوزه های مختلف اقتصاد مقاومتی،سرمایه گذاری،توسعه و اشتغال و نیز فراهم نمودن فعالیت دانش آموزان در این خصوص مورد توجه این اداره کل است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، سید ناصر محمودی اظهار داشت: این اداره کل آمادگی دارد تامشاورین متخصص و زبده در زمینه های هدایت تحصیلی و انتخاب رشته تحصیلی دانش اموزا در اختیار قرار دهد تا راهنمایی های لازم را ارائه نمایند.همچنین از مقاله ای برتر و نیز دانش آموزانی که مقاله ارائه داده بودند با اهدای جوایز و لوح تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است در این مراسم مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از سیدناصر محمدی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان به منظور ابتکار عمل در حضور در مدرسه  در اول مهر هر سال و برگزاری مسابقه بین دانش آموزان قدردانی کرد.
 لازم به ذکر است اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان 4سال است که همزمان با آغاز سال تحصیلی با حضور در یکی از مدارس استان در حوزه شعار سال و حوزه اقتصاد به گفتگو با دانش آموزان می پردازد. در چهارمین سال متوالی همزمان با آغاز سال تحصیلی 96-97 نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان به همراه معاونان و مدیران داخلی اداره کل در مدرسه پسرانه رحمان در شهرک مدنی همدان حضور پیدا کرد و مسابقه ای را تحت عنوان پرسش مهر برای دانش آموزان ترتیب داد. به این ترتیب که مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان از دانش آموزان خواست مقاله ای تحت عنوان نقش دانش آموزان در تحقق اقتصاد مقاومتی چیست؟ را به اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ارائه دهند تا پس از بررسی به مقالات برگزیده جایزه اهدا گردد که در نهایت به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر به 9 نفر از دانش آموزان برگزیده در مسابقه مقاله نویسی لوح تقدیر و هدیه از سوی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان اهدا شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^