نام زیرپورتال : همدان

1397/1/29 چهارشنبه

در کمیته اقتصادی و سرمایه گذاری رویداد همدان ۲۰۱۸ مطرح شد؛

رونمایی از اپلیکیشن معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان همدان

جلسه کمیته اقتصادی و سرمایه گذاری رویداد جهانی همدان ۲۰۱۸ با حضور مدیر کل امور اقتصادی و دارایی، مدیرکل دفتر اقتصادی استانداری، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذار استانداری، مدیران کل جهادکشاورزی، معاونان مدیران کل صنعت،معدن و تجارت و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و نماینده اتاق بازرگانی استان در دفتر مدیرکل اقتصاد و دارایی استان همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در این جلسه مدیران کل حاضر به بحث و بررسی فرصت های سرمایه گذاری قابل ارائه پرداخته و برنامه های خود را برای هماهنگی بیشتر برای معرفی فرصت های سرمایه گذاری مطرح کردند.
نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان از تهیه و ارائه اپلیکیشن معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان همدان به دو زبان فارسی و انگلیسی خبر داد.
سیدناصر محمودی گفت: استان همدان که در سال میلادی ۲۰۱۸ میزبان رویدادهای گردشگری در قاره آسیا و همچنین سازمان جهانگردی است باید به سهم خودمان از این فرصت برای معرفی و شناساندن ظرفیت های مهم استان همدان ورود جدی داشته باشیم که تمامی دستگاه های اجرایی استان به دستور استاندار محترم در اجرای برنامه های رویداد مهم همدان ۲۰۱۸ بسیج شده اند.
محمودی با اشاره به اینکه این رویداد بزرگترین فرصت است که می توان در راستای افزایش سرمایه گذاری، خصوصا سرمایه گذاری خارجی برای توسعه و رونق اقتصادی استان بهره ببریم، خاطر نشان کرد: در اپلیکیشن تهیه شده ضمن اعلام و معرفی ۸۰ فرصت سرمایه گذاری استان همدان، آیین نامه قوانین و مقررات و مشوق های سرمایه گذاری و همچنین قانون رفع موانع تولید نیز قرار داده شده است.
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذار استانداری همدان نیز گفت: کمیته اقتصادی و سرمایه گذاری رویداد همدان ۲۰۱۸ ضمن معرفی استان همدان در تمامی زمینه ها باید در حوزه اقتصادی نیز بهره برداری خود را از این رویداد داشته باشد.
موسوی افزود: باید بتوانیم با تهیه فرصت های سرمایه گذاری و ناب استان و ارائه آن در رویداد همدان ۲۰۱۸ بهترین بهره برداری اقتصادی را داشته باشیم که منجر به سرمایه گذاری در پروژه های اشتغالزا در استان شود.
لازم به ذکر است در پایان این جلسه اعلام شد که دستگاه های مرتبط با سرمایه گذاری، ضمن مطالعه فرصت های شناسایی شده سرمایه گذاری استان، ظرف ۱۰ روز آینده پیشنهادهای خود را برای تکمیل این حوزه به اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان اعلام کنند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^