نام زیرپورتال : همدان

1397/1/29 چهارشنبه

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان:

سرمایه گذاری خارجی اولویت دولت است

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در جلسه فعالان اقتصادی استان با سفیر کشور جمهوری چک توضیحاتی در خصوص سرمایه گذاری در کشور ایران مطرح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، سید ناصر محمودی گفت: سرمایه گذاری خارجی برای دولت ایران از اهمیت بالایی برخوردار است. به ویژه از ابتدای دولت ۱۱ و ۱۲ به ریاست جمهوری دکتر روحانی، چرا که ایشان رویکرد خوبی به سرمایه گذاری خارجی در کشور دارند.
محمودی افزود: مشوق ها و معافیت های سرمایه گذاری در ایران تصویب شده است.
وی خاطر نشان کرد: دولت جمهوری اسلامی ایران سرمایه گذاری خارجی، انتقال اصل و سود منافع سرمایه گذاری خارجی را به کشور مقصد تضمین میکند. نکته مهم در این راستا برخورد مشابه و یکسان دولت ایران با سرمایه گذاران خارجی همانند سرمایه گذاران ایرانی است.
وی بیان کرد: در خصوص سرمایه گذاری قوانین پیشرفته ای داریم که مصوب مجلس دولت جمهوری اسلامی ایران است. درخواست سرمایه گذاران خارجی در هیات سرمایه گذارای خارجی در وزارت اقتصاد تصویب و در نهایت به امضای وزیر محترم اقتصاد صادر می گردد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: در راستای معرفی وظایف مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان، محمودی همچنین افزود: تمامی قوانین و مقررات مربوط به امر سرمایه گذاری خارجی در قالب یک فلش مموری توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان تهیه گردیده که در ادامه این نشست در اختیار سفیر محترم جمهوری چک و هیات همراه ایشان قرار گرفت‌.
محمودی با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری در همدان گفت: جناب آقای مهندس نیکبخت به عنوان استاندار همدان و در راس امور، حامی کلیه سرمایه گذاران خارجی و داخلی در استان هستند.
در پایان محمودی ضمن ارایه فلش مموری های تبلیغاتی مرکز خدمات به سفیر کشور جمهوری چک افزود: اطلاعات درج شده در این فلش در سایت مرکز خدمات سرمایه گذاری استان به آدرس Www.hminvest.ir به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل دسترس می باشد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^