نام زیرپورتال : همدان

1397/2/2 يكشنبه

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در صحن علنی شورای شهر همدان مطرح کرد:

موازی کاری برخی دستگاه ها آسیب جدی ما در حوزه سرمایه گذاری

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در صحن علنی شورای اسلامی شهر همدان گفت: آسیب جدی ما در حوزه سرمایه گذاری در استان موازی کاری برخی دستگاه هاست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، سید ناصر محمودی با اشاره به فعالیت مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان افزود: مرکز خدمات سرمایه گذاری استان همدان از سال ۹۳ در استان به ریاست استاندار و نایب رئیسی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در حال فعالیت است و ۵۲ دستگاه اجرایی استان بر اساس نیاز در جلسات مرکز شرکت خواهند کرد و پیگیر مسائل سرمایه گذار خواهند بود که ۳ دستگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، کشاورزی و صنعت،معدن و تجارت نماینده ثابت در مرکز دارند و در پیگیری موارد سرمایه گذاری و اخذ مجوزهای لازم فعالیت دارند.
محمودی خاطر نشان کرد: مرکز خدمات سرمایه گذاری استان ضمن ارائه مشاوره به سرمایه گذاران، حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در دستور کار دارد.
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان همدان تصریح کرد: وزارت امور اقتصادی و دارایی اصل سرمایه و سود آن را به خارج از کشور تضمین می کند.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با اشاره به نامگذاری سال ۹۷ با عنوان حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری ، حمایت از کالای داخلی را یک اصل دانست و گفت: اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان اسناد دستگاه ها و اداراتی را که از کالای خارجی استفاده می کنند را نمی پذیرد و هرگونه کالایی که شائبه خارجی داشته باشد را نمی پذیریم.
محمودی افزود: ذیحسابان دستگاه های اجرایی را مکلف کرده ایم که هیچ گونه اسنادی را که شائبه خرید خارجی را دارد را نپذیرند.
نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان عنوان کرد: محقق کردن شعار سال تنها با حمایت دولت کار ساز نیست، مردم و مصرف کنندگان در زمینه فرهنگ سازی و مدیریت مصرف در همه حوزه ها باید به این امر مهم توجه داشته باشند.
وی افزود: با حمایت و خرید کالای ایرانی می توانیم رونق اقتصادی و توانمند سازی واحد های تولیدی را داشته باشیم، تولید کننده ها نیز باید به افزایش کیفیت کالاهای تولیدی توجه کنند و محصولاتی را که قابل رقابت با کالاهای خارجی هستند را تولید کنند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^