نام زیرپورتال : همدان

1397/2/1 شنبه

برگزاری جلسه بررسی دستورالعمل ارزیابی روابط عمومی ادارات کل به میزبانی اقتصاد و دارایی استان

جلسه بررسی دستورالعمل ارزیابی روابط عمومی ادارات کل استان همدان به میزبانی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در این جلسه مدیران روابط عمومی ادارات کل به بیان انتقادها و پیشنهادهای خود در این حرفه و همچنین تقویت حوزه ارزیابی روابط عمومی ها پرداختند.
مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان در این جلسه گفت:پایش و ارزیابی روابط عمومی ها به منظور زمینه سازی برای اثربخشی بیشتر از حیث عملکردی، مهارتی و علمی هدف عمده این اقدام در استان است که به طور قطع این ساماندهی و ارزش گذاری ارتقای جایگاه ادارات را به دنبال دارد.
اسدا... ربانی مهر ظرفیت روابط عمومی های استان همدان را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: در برنامه های پیش روی روابط عمومی های استان، کارگاه های آموزشی و کلاس های تخصصی روابط عمومی در نظر گرفته شده است که مورد نیاز و درخواست روابط عمومی های استان است.
لازم به ذکر است هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان، جلسات جداگانه ای را برای گفتگو و بحث و بررسی ارزیابی عملکرد روابط عمومی ها در ۶ بخش بررسی دستور العمل ارزیابی روابط عمومی بانک ها، ادارات کل،فرمانداری ها و شهرداری ها، شرکت های دولتی و نیمه دولتی، دانشگاه ها و بخش خصوصی برگزار می کنند که بخش روابط عمومی بانکها به میزبانی بانک مسکن و ارزیابی روابط عمومی ادارت کل به میزبانی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان برگزار شده است. بررسی سایر بخش ها تا ۵ اردیبهشت ماه انجام خواهد شد تا با جمع بندی نظر تمامی مدیران روابط عمومی ارزیابی کاملی از این حوزه صورت بگیرد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^