نام زیرپورتال : همدان

1397/3/3 پنجشنبه

بزرگداشت حماسه سوم خرداد در اداره کل اقتصاد و دارایی استان همدان برگزار شد

مراسم بزرگداشت حماسه سوم خردادماه، سالروز آزاد سازي خرمشهر با حضور مدیرکل، معاونان و تمامی کارکنان اداره کل و با حضور حجت السلام والمسلمین محمودی‏متین از اساتید و سخنرانان مذهبی استان همدان در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان برگزار شد.

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در این مراسم گفت: آسایش و امنیت امروز جامعه مرهون از خودگذشتگی ها و فداکاری های شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است که امیدواریم بتوانیم مانند آنان بدون هیچ توقع و چشم‏داشتی در عرصه های مختلف حاضر شویم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، سید ناصر محمودی در ادامه ضمن تاکید بر یکی شدن اخلاق گفتاری با اخلاق کرداری و نیز همدلی و هم افزایی خاطرنشان کرد: باید خودشناسی را افزایش دهیم زیرا از خود شناسی به خداشناسی خواهیم رسید.

وی در ادامه کسب رتبه برتر روابط عمومی این اداره کل را در بین روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان تبریک گفت و از همکاران این واحد تشکر نمود.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین محمودی متین از اساتید و سخنران مذهبی استان ضمن تبریک گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر به رشادتها و دلاورمردیهای جوانان دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: شهدا و ایثارگران با کمترین امکانات در برابر دشمن ایستادگی کردند و مهمترین درسی که جنگ برای ما داشت این بود که بتوانیم صبورانه از پس مشکلات و گرفتاری های جامعه برآییم.

وی تاکید کرد: باید جوانان را باور داشت و به آنان اتکا کرد. باید همه ما مشاوران خوبی در امر تصمیم گیری‏ها و برنامه ریزی‏های مسئولان کشور باشیم.

وی خاطرنشان کرد: فصل مجاهدت همچنان باز است و باید از کمک به یکدیگر دریغ نکنیم.


عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^