نام زیرپورتال : همدان

1397/8/23 چهارشنبه

نشست تخصصی سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی استان همدان با اعضا به وابسته سازمان جهانی گردشگریUNWTO

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در نشست تخصصی فعالان اقتصادی با اعضای وابسته به سازمان جهانی گردشگری گفت: چهلمین اجلاس گردشگری را باید فرصتی مغتنم شمرد تا فرصتها و مزیت های سرمایه گذاری استان را به اعضای وابسته به سازمان جهانی گردشگری و فعالان بومی استان ارایه کنیم.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان،نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در نشست تخصصی فعالان اقتصادی با اعضای وابسته به سازمان جهانی گردشگری گفت: چهلمین اجلاس گردشگری را باید فرصتی مغتنم شمرد تا فرصتها و مزیت های سرمایه گذاری استان را به اعضای وابسته به سازمان جهانی گردشگری و فعالان بومی استان ارایه کنیم.
وی ابراز امیدواری کرد با معرفی قابلیتهای نیروی انسانی شاسیته در بخشهای مختلف میراث فرهنگی و جهاد کشاورزی استان همدان گامی موثر در توسعه استان برداریم.
محمودی افزود: فرصتهای سرمایه گذاری نیازمند فرایندهایی است که در طول یه شب یا یک ماه انجام نخواهد شد بلکه نیاز به حمایت هایی دارد که با همت و تلاش شمامسیرخواهد شد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هدف ازبرگزاری این نشست را ایجاد فضای صمیمی،تعامل و گفتگوی اعضا وابسته به سازمان جهانی با سرمایه گذاران داخلی و خارجی استان بیان کرد و این فرصت را بعد از چهل سال مناسب عنوان نمود و خاطر نشان کرد باید نهایت استفاده را از این فرصت ایجاد شده برد.
 وی گفت: اداره کل اموراقصادی و دارایی استان همدان در راستای کمک به فرایند سرمایه گذاری در استان اقدامات زیادی انجام داده از جمله راه اندازی اپلیکیشن مرکز خدمات سرمایه گذاری استان که شامل فرصت و مزیت های سرمایه گذاری و قوانین و مقررات سرمایه گذاری در ایران است.
وی خاطر نشان کرد:این جلسه بنا به پیشنهاد سازمان جهانی گردشگری و با محوریت  اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان بوده و امید است موجب تعاملات بیشتر گردد.
 

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^