نام زیرپورتال : همدان

1397/9/3 شنبه

دیدار دکتر محمودی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان و معاونین ایشان با مهندس شاهرخی استاندار همدان

شاهرخی استاندار همدان گفت:بستر سرمایه گذاری برای سرمایه گذار باید فراهم شود و در این خصوص از ظرفیت پنجره واحد سرمایه گذاری استان باید نهایت استفاده را برد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان،مهندس شاهرخی استاندار همدان گفت:سرمایه گذاری پاشنه آشیل تولید و اشتغال کشور و استان است و نقش اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در این زمینه بسیار مهم می باشد.
 وی اظهار داشت:باید بستر سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران در استان فراهم شود که در این زمینه می بایست از ظرفیت پنجره واحد سرمایه گذاری نهایت  بهره را برد.
شاهرخی ضمن تاکید بر جذب سرمایه گذار و تسهیل امور سرمایه گذاری در استان افزود:باید به استقبال سرمایه گذار رفت و فرش قرمز برای آنان پهن کرد.
استاندار همدان خاطرنشان کرد:در زمینه امور مربوط به سرمایه گذاری هماهنگی دستگاههای اجرایی با اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان الزامی است.
وی عنوان نمود:نگاه ما به استان نگاه توسعه ای است و باید همان نگاه رئیس جمهور محترم به تولید و اشتغال را داشته باشیم و تحقق این مهم توسط مدیران اجرایی استان می باشد.
 شاهرخی همچنین تاکید کرد برای حمایت از سرمایه گذاری باید به میدان بیایند و رسالت ما و تمامی دستگاههای اجرایی ذیربط همین امر مهم می باشد.
دکتر محمودی نماینده وزیر و مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان همدان در دیدار با مهندس شاهرخی استاندار همدان ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام صادق(ع) و نیز تبریک انتصاب ایشان ،گزارش مختصری از عملکرد اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان پرداخت.
وی در ادامه با بیان اهمیت تولید و اشتغال و محیط کسب و کار به پنجره واحد سرمایه گذاری و نحوه استقرار نمایندگان سازمانهای دستگاههای اجرایی در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان و نیز نحوه خدمات ارائه شده به سرمایه گذاران خارجی و متقاضیان سرمایه گذاری اشاره داشت.
محمودی همچنین گزارشی در خصوص وضعیت اقتصادی استان همدان در مقایسه با استانهای منطقه شش غرب کشور ارائه نمود.

روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^