نام زیرپورتال : همدان

1397/9/6 سه‌شنبه

حضور مشاور مقام عالی وزارت اقتصاد در امور ایثارگران در مراسم:

تجلیل از ایثارگران اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان

به مناسبت هفته بسیج،شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت اقتصاد با حضور حجت الاسلام ثقفی مشاور وزیر در امور ایثارگران وزارت اقتصاد،توکلی مشاور استاندار همدان در امور ایثارگران،مدیران و ایثارگران دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، حجت الاسلام ثقفی مشاور مقام عالی وزارت اقتصاد در امور ایثارگران ضمن تبریک میلاد حضرت رسول اکرم(ص) ،امام صادق(ص) و هفته بسیج گفت:در زمینه ترویج و شعائر دین هر فرد وظیفه ای دارد که در روز قیامت در خصوص چگونگی عمل به تکالیف دینی از انبیا و امت سوال خواهد شد .
 مشاور ایثارگران وزارت اقتصاد بیان کرد:انقلاب اسلامی ایران به راحتی به دست نیامده است و از دست دادن شهدای عزیز و جای خالی آنان با هیچ چیزی قابل جبران نیست.
 وی افزود: دکتر دژپسند وزیر اقتصاد به ایثارگران نگاه ویژه ای دارد و بر رفع مشکلات اداری و رفاهی آن تاکید و اهتمام ورزیده است.
حجت السلام ثقفی خاطر نشان کرد:شهادت و ایثارگری صرفا برای نظام نبوده است بلکه برای دین و  توحید بوده است.
مشاور وزیر در امور ایثارگران وزارت اقتصاد از عملکرد و اقدامات مطلوب و گسترده محمودی نماینده وزیر و مدیر کل اقتصادی و دارایی استان همدان در تمامی زمینه ها به ویژه امور مربوط به ایثارگران تشکر نمود.
دکتر محمودی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام،اظهار داشت:شاکله اصلی دستگاهای تابعه وزارت اقتصاد در استان همدان را مجموعه ای از ایثارگران گرانقدر تشکیل می دهند.
وی افزود:تمام سعی ما در این اداره کل بر این بوده است که کار خود بر را بر مبنای هم اندیشی و هم افزایی قرار دهیم که این مهم را نیز برای شورای هماهنگی مدیران وزارت اقتصاد در استان انجام داده و از هر فرصتی برای تکریم از خانواده شهدا،ایثارگران و جانبازان استفاده نموده ایم.
محمودی خاطر نشان کرد:با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور و دشمنی های استکبار جهانی به ویژه آمریکا و اعمال تحریم های موجود،اداره کل امور اقتصادی استان در راستای انجام ماموریتهای محوله به استان ها در این خصوص،کمیته مبارزه با تحریم را تشکیل داده است که به طور هفتگی برنامه های خود را به کارگروه مقابله با تحریم استانداری ارائه می نماید:
نماینده وزیر بیان داشت :حضور حجت السلام و المسلمین ثقفی برای سومین بار در این اداره کل نشان از منشاء خیر بودن این بزرگوار است که به مناسبت هفته بسیج از ایشان برای حضور دعوت به عمل آمد.
وی در ادامه از مدیران شورای هماهنگی خواست نقطه نظرات،راهکار و پیشنهاد خود را در خصوص آسیب ها و مشکلات موجود حوزه کاری خود،تا پایان هفته مکتوب به این اداره کل ارئه نمایند.
محمودی با حضور مدیران مجموعه وزارت اقتصاد به رسم یادبود و ادای احترام به ایثارگران از توکلی جانباز سرافراز و مشاور استاندار تقدیر و به جهت ضیق وقت به طور نمادین از چند نفر از ایثارگران حاضر در جلسه (ادارات امور اقتصادی و دارایی،مالیاتی،بانک ملی و بیمه ایران) با اهداء لوح تقدیر و تشکر به عمل آمد.
 مدیرکل اقتصادی و دارایی استان همچنین ضمن تقدیر از تمامی ایثارگران،از زحمات رسانه ها و صداو سیمای مرکز همدان که همواره عملکرد این اداره کل و شورای هماهنگی مدیران وزارت اقتصاد در استان را اطلاع رسانی کرده اند تشکر نمود.
در این مراسم مدیران و ایثارگران دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان ضمن تشکر ازمحمودی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ،مسایل و مشکلات خود  در خصوص حوزه ایثارگران مطرح کردند.
جانباز سرافراز حاج حسین توکلی مشاور استاندار همدان در امور ایثارگران ضمن اشاره به سالروز شهید والامقام علی چیت سازیان یاد و خاطره این عزیز و  تمامی شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت.
وی با بیان خاطرات جبهه و جنگ، رشادتها و مجاهدت های  شهدا و رزمندگان خاطر نشان کرد کسانی می توانند از سیم خاردار دشمن عبور کنند که از سیم خاردار نفس خود عبور کرده باشند.
مشاور استاندار در امور ایثارگران ضمن تشکر از اقدامات محمودی مدیر کل اقتصاد و دارایی استان اظهار داشت ایشان مدیری توانمند است که با درایت و تدبیر خود در تمامی زمینه ها بویژه امور ایثارگران داخل و خارج این اداره کل و رفع مشکلات آنان اقدامات مناسب و مطلوب داشته است.
 

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^