نام زیرپورتال : همدان
اخبار

1397/2/1 شنبه

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان:

روابط عمومی ها، نخبگان یک سازمان هستند

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در جلسه بررسی دستورالعمل ارزیابی روابط عمومی ادارات کل استان که به میزبانی اقتصاد و دارایی برگزار شد، گفت: روابط عمومی ادارات، نخبگان سازمان هستند که در دو حوزه درون سازمانی و برون سازمانی ایفای نقش می کنند.

سیدناصر محمودی گفت: بدون شک مهمترین وظیفه روابط عمومی هر سازمان ایجاد ارتباطات دوسویه است. اما دو نقش متمایز و قابل تفکیک آن در ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی، از میان سایر نقش ها، نمایان تر و بارزتر است که تاثیرگذاری موثری در تصمیم های سازمان به دنبال دارد.
محمودی خاطر نشان کرد: روابط عمومی باید علاوه بر قرار گرفتن در جایگاه مشاور مدیر و سازمان در تصمیم گیری های سازمان نیز دخیل باشند؛ چراکه نگاه درونی و بیرونی آنان در تصمیم گیری ها بسیار کمک حال است.
وی تصریح کرد: روابط عمومی نیازمند حمایت شخص مدیر و سازمان است تا با در اختیار داشتن امکانات و گذراندن دوره های تخصصی بهترین بازی را در نقش خود ایفا کنند.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان یکی از موثرین اقدامات پیش روی روابط عمومی های استان همدان را بهترین حضور در رویداد همدان ۲۰۱۸ عنوان کرد و با اشاره به فعالیت کمیته اقتصادی و سرمایه گذاری این رویداد از تهیه و ارائه اپلیکیشن معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان همدان به دو زبان فارسی و انگلیسی خبر داد که قرار است در رویداد همدان ۲۰۱۸ به میهمانان ارائه شود.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان اعلام کرد که اداره کل اقتصاد و دارایی آمادگی دارد که دوره آموزشی مورد نیاز روابط عمومی ها را  در یک روز میزبان باشد که بنا به تشخیص نوع دوره از سوی روابط عمومی ها استاد این کارگاه نیز از سوی اداره کل دعوت گردد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^