نام زیرپورتال : همدان
اخبار

1397/2/23 يكشنبه

معرفی ذیحساب جدید اداره کل آموزش و پرورش استان همدان

ذیحساب جدید اداره کل آموزش و پرورش استان همدان با حضور نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، در جلسه ای که در سالن جلسات اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات یونس خزاعی ذیحساب سابق این اداره کل، بهروز فتاحی از سوی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بعنوان ذیحساب جدید معرفی شد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در این جلسه به نقش مهم ذیحسابان دستگاه های اجرایی به خصوص آموزش و پرورش استان اشاره کرد و گفت: نقش مهم و پیوسته فرهنگ و اقتصاد همواره مورد توجه بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است به طوریکه نسل آینده ما امروز در مدارس و مراکز آموزشی در حال تربیت و پررورش هستند.

سید ناصر محمودی افزود: در سال حمایت از کالای ایرانی نقش آموزش و پرورش و همچنین اقتصاد و دارایی بیش از پیش مورد توجه است و باید مدیریت شود که در اینجا نقش ذیحسابان بسیار حائز اهمیت است.

محمودی خاطر نشان کرد: ذیحسابان دستگاه های اجرایی موظف شده اند اسناد کالاهای خارجی خریداری شده را در دستگاه ها تایید نکنند که این امور مورد تأکید استاندار همدان نیز می باشد که اگر این گلوگاه در استان به


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^