نام زیرپورتال : همدان
اخبار

1397/9/13 سه‌شنبه

به مناسبت گرامیداشت 12 آذر

تجلیل از همکاران توان یاب اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان

به مناسبت گرامیداشت 12 آذر روز جهانی معلولین مراسم تجلیل از همکاران تواب یاب این اداره کل با حضور دکتر محمودی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی استان،دکتر الوندی مدیرکل بهزیستی استان و معاونین و مسئولان ارشد امور اقتصادی و دارایی استان همدان برگزار شد. محمودی ضمن تبریک این روز اظهار داشت:معلولیت یعنی انعکاس نور و قدرت خداوندی در مخلوقی به ظاهر ناقص ولی با قابلیتی بی نهایت. :arrow_backward: مدیرکل اقتصاد و دارایی استان گفت:روز معلول در حقیقت تکریم و تجلیل از کسانی است که با وجود برخی مشکلات جسمی با توکل به عنایات حضرت حق،تکیه بر اراده محکم و خودباوری سرافرازانه در عرصه های گوناگون اجتماع ایفای نقش می کنند. :arrow_backward: وی افزود: همکاران حاضر در جلسه جزء توانمندترین پرسنل این اداره می باشند که در حوزه ها ی مختلف تاثیر گذار بوده اند. :arrow_backward: محمودی در پایان با اهداءلوح تقدیر از همکاران توان یاب تجلیل و همچنین از مدیر کل بهزیستی استان همدان به جهت ارائه خدمات مطلوب به جامعه معلولین قدردانی به عمل آورد. :arrow_backward: دکتر الوندی مدیر کل بهزیستی استان در ادامه ضمن تشکر از مدیر کل اقتص

 به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان،محمودی ضمن تبریک این روز اظهار داشت:معلولیت یعنی انعکاس نور و قدرت خداوندی در مخلوقی به ظاهر ناقص ولی با قابلیتی بی نهایت.
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان گفت:روز معلول در حقیقت تکریم و تجلیل از کسانی است که با وجود برخی مشکلات جسمی با توکل به عنایات حضرت حق،تکیه بر اراده محکم و خودباوری سرافرازانه در عرصه های گوناگون اجتماع ایفای نقش می کنند.
وی افزود: همکاران حاضر در جلسه جزء توانمندترین پرسنل این اداره می باشند که در حوزه ها ی مختلف تاثیر گذار بوده اند.
محمودی در پایان با اهداءلوح تقدیر از همکاران توان یاب تجلیل و همچنین از مدیر کل بهزیستی استان همدان به جهت ارائه خدمات مطلوب به جامعه معلولین قدردانی به عمل آورد.
دکتر الوندی مدیر کل بهزیستی استان در ادامه ضمن تشکر از مدیر کل اقتصاد و دارایی استان همدان به جهت حسن سلیقه در نحوه تشکیل این نسشت صمیمی و تجلیل کارکنان توان یاب، مختصری از عملکرد بهزیستی استان را ارائه نمود.
وی افزود:در حوزه توانبخشی کشور ایران در شرایط نسبتا مطلوبی نسبت به گذشته دارد اما در مقایسه با کشورهای دیگر در سن بلوغ خود قرار دارد
 وی خاطر نشان کرد:سازمان بهزیستی کشور برنامه هایی جهت ارائه خدمات مناسب تر و بیشتر به جامعه معلولین در آینده ای نزدیک دارد.
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^