نام زیرپورتال : همدان
اخبار

1397/9/13 سه‌شنبه

حضور دکتر محمودی در نشست فعالان اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی با حضور سفیر اتریش

دکتر سید ناصر محمودی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در نشست و فعالان اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی،صنایع و کشاورزی با سفیر کشور اتریش،ضمن معرفی فرصتهای سرمایه گذاری استان همدان اظهار داشت:سرمایه گذاری خارجی و بخش خصوصی برای دولت ایران از اهمیت بالایی برخوردار است و رئیس محترم جمهور نیز جذب سرمایه گذار و حمایت از سرمایه گذاری خارجی را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان،محمودی ضمن اشاره به مشوق و معافیت های سرمایه گذاری در ایران،افزود:دولت برخود یکسان و مشابه با سرمایه گذاران ایرانی و خارجی دارد.
وی همچنین در خصوص معرفی وظایف مرکز خدمات سرمایه گذاری استان گفت:تمامی قوانین و مقررات مربوط به سرمایه گذاری خارجی در قالب یک فلش  توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان تهیه شده است.

محمودی خاطر نشان کرد حمایت استاندار همدان  و مسئولان ارشد استان از سرمایه گذار داخلی و خارجی از مزیت های مهم این استان است.
مدیر کل اقتصاد و دارایی استان با بیان معرفی اقدامات مرکز خدمات به سفیر اتریش به تهیه و تدوین کتابچه قانون حمایت و تشویق سرمایه گذاری اشاره کرد.
لازم به ذکر است که سرمایه گذاران و علاقمندان به سرمایه گذتاری در استان همدان می توانند اطلاعات بیشتر را در سایت مرکز خدمات سرمایه گذاری استان  همدان به دو زبان انگلیسی  و فارسی کسب نمایند. آدرسwww.hminvest.ir:

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^