نام زیرپورتال : همدان
اخبار

1397/9/28 چهارشنبه

به مناسبت هفته پژوهش:

تجلیل از پژوهشگران دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان همدان

دکتر محمودی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در مراسم تجلیل از پژوهشگران ادارات تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان همدان که با حضور مهندس عسگریان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری همدان برگزار شد؛ضمن تبریک هفته پژوهش گفت:یکی از عوامل پیشرفت کشورهای توسعه یافته توجه به امر پژوهش و نیروی انسانی است. :

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، محمودی با اشاره به هفت برنامه راهبردی وزارت اقتصاد که در سال های گذشته تدوین شده بود،بیان نمود: این اولویتها با توجه به شرایط اقتصادی هر ساله پایش می گردد.
محمودی افزود:اهداف و شاه کلید وزارت اقتصاد افزایش توان ثروت آفرینی کشور و توسعه هدفمند سرمایه انسانی و سازمانی است.
وی در ادامه به چگونگی تشکیل هسته پژوهش اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان پرداخت.
محمودی بیان کرد: به منظور دستیابی به اهداف اسناد بالا دستی از جمله سند چشم انداز و سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی باید به امر پژوهش نگاه ویژه شود.
وی اظهار امیداوری کرد، با توجه به موارد مذکور و نیز رهنمودهای مقام معظم رهبری در راستای اولویتهای دولت، با انجام کارهای پژوهشی کاربردی گره کوچکی از مشکلات سازمان ها را باز نماییم.
محمودی خاطر نشان کرد:پژوهشی ارزشمند است که ثمره آن تولید ثروت باشد و تقاضا محور. که در این صورت می توان گفت اقتصاد مقاومتی محقق شده است.
نماینده وزیر اقتصاد در استان افزود:به فرموده رهبری معظم انقلاب فرماندهی اقتصاد، وزارت اقتصاد است و در این راستا اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان به عنوان دیده بان اقتصاد استان اقدامات خوبی انجام داده و برنامه ریزی های متنوع در خصوص بهره مندی از پژوهشهای کاربردی انجام داده است.
وی همچنین ضمن قرائت طرحهای پژوهشی رسیده به هسته پژوهش عنوان نمود؛ با نظارت هسته پژوهش این اداره کل، یک طرح توسط دانشگاه بوعلی سینای همدان نهایی و به چاپ رسیده است.
محمودی در پایان به پاس زحمات پژوهشگران این اداره کل و دستگاههای تابعه با اهداء لوح تقدیر از آنان قدردانی کرد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد 
^